Průnik umění a přírody: Pět pozemských výstav k prozkoumání


V současné době na pohled v Aténách Institutu pro Současné Umění (ATHICA), „Ztratil v trávě: Změna Klimatu a Lidské Přirozenosti“ zkoumá účinky lidstva na planetě optikou umělecké dílo odvozené z přírodních materiálů, ekosystémů na světě a data z přírodní jev. Jednotná svou zvědavostí a úctou k přírodnímu světu, kusy naplněné technologií sahají od instalace, interaktivního zvuku a videa, virtuální reality, animace, foukaného skla, tkaní a sochařství. Pracuje přišel z daleka, s 11 individuálních umělců a čtyři společné týmy zastoupené: Crista Cammarato, Naomi Falk, Brian Fru, Čaj Mäkipää, Christopher McNulty, Sean Miller a Connie Hwang, Laura Mongiovi, PlantBot Genetics Inc., SIGNÁLY, Robert Schaller, D. L. Simmons, Meredith Starr, Tiffany Taylor, Zákal Obrazy Projektu a Ryan Wurst.
Kurátor Craig Coleman se sídlem v Maconu uvádí v tiskové zprávě galerie: „plevel slouží jako metafora pro ztrátu nebo pohřbení komplikací v politickém i osobním smyslu. Díla na této výstavě, aby spojení mezi změnou klimatu (plevel se daří v teplejším podnebí—jedlé plodiny bude trpět), naše politické klima (jsme ‚ztratili v trávě?“), nejednoznačnost toho, jak definujeme plevel (rostlinu, která je na špatném místě) a ekologii. Jsou plevele předzvěstí změny klimatu, jsou hyper-objekty, jsou krásné, jsou to oči, poškozují nebo pomáhají růstu hledaných rostlin?”
Galerie nabídne několik virtuálních akcí. Paul Duncan vystoupí na Etnobotanické zahradě UGA v dubnu. 21 v 7 hodin, a Coleman bude diskutovat o“ využití přírody v alternativních fotografických procesech “ v dubnu. 29 na 7 p. m. A kurátory a umělce panelová diskuse se bude konat 6. Května v 7 hodin, a výstava zůstane na pohled pro in-osoba návštěv přes 22.Května.

Muzeum porcelánu a dekorativního umění: Nachází se ve státní botanické zahradě Gruzie, nově odhalený, nejmodernější Muzeum porcelánu a dekorativního umění představuje masivní osobní sbírku Deen Day Sanders, dlouholetý zastánce státní botanické zahrady. Prostory galerie nabízejí trvalé a otáčení displeje, které splývají ochrany přírody, bylin a řemesla z celého světa. Lakované měděné wildflower diorámy současného Mississippi umělec Trailer McQuilkin jsou pozoruhodně realistické, a zdi-zahrnující nástěnnou montáž desek od Royal Copenhagen výrobní společnost inspirované ilustracemi z encyklopedické 18. století Flora Danica publikace je stejně působivý. Funguje zde společně pomáhají demonstrovat, jak příroda byla stálým zdrojem inspirace pro umění a design v průběhu staletí, a na oplátku, jak díla mohou být použity, aby vzdělávat a podporovat udržitelnou správu přírodního světa. Tým je v současné době pracuje na vývoji interpretace materiálů, programování a docent příručka k pomoci prohloubit návštěvníků zhodnocení těchto prací.
Centrum pro Umění a Přírody, která se skládá z muzea spolu s přilehlým Objevování a Inspirace Zahrada, připojí Státní Botanická Zahrada je nového vchodu jako trio stavebních projektů, které zlomil půdu v srpnu 2019. Muzeum je v současné době otevřeno pro časově označené prohlídky ve středu až v sobotu odpoledne v 1: 30 odpoledne., a rezervace musí být provedena nejméně 24 hodin předem návštěvou t.uga.edu/6Mf.