Podívejte se na pět umění v community Resilience Awards, s mnoha dalšími


Mezi odložení akcích, uzávěry, kulturních institucí a rozsáhlé finanční nejistoty, je snadné si představit, jak náročné minulý rok byl pro umělce, hudebníky a další kreativce, kteří se často spoléhají na in-osoba zkušenosti pro lepší viditelnost, obchodní a fundraising. Ve snaze pomoci místní umělecké komunitě procházet pandemie, Athens-Clarke County Starosta a Komise přispěla částkou 85.000 dolarů ACC Odolnost Obalu vůči Aténské Kulturní Záležitosti Komise je 15 000 dolarů rozpočtu. Padesát umění v komunitě Resilience Awards $ 2000 každý byl distribuován jednotlivcům a organizacím na podporu tvůrčích projektů, které budou volně a veřejně přístupné.

V posledních měsících, Stožár má spustit titulní příběhy na oceněné Christina Foard a její pokračující komunitní umělecký projekt „Fantazie na Druhou,“ nákupní části Atény‘ Verandě*Fest a jeho čtyři-den virtual festival of 44 představení, a Lucy Calhoun je fotografování série „Touch v Době Covid.“Celkově ceny Arts in community Resilience Awards pomohou podpořit ohromující množství nových nástěnných maleb, soch, mozaik, fotografických seriálů, hudebních projektů, divadelních představení a dalších.

Projekty budou pokračovat až do prosince, ale prozatím najdete pět nových projektů níže.

ATHENS History MATTERS: historické aténské Uvítací centrum v uplynulém roce neustále roste svůj projekt virtuální historie nazvaný „Athens History Matters“. V současné době pro veřejnost uzavřen z důvodu pandemie, Uvítací Centrum pokračovala v plnění svého poslání přes téměř každodenní živé vysílání a archivované video prohlídky, které představí řadu historických předmětů není omezena na historických čtvrtí, parky a zahrady, hřbitovy, duchové a zvláštnosti, architektura, lokalit uvedených na Národním Registru Historických Míst a celé série věnované Black History Měsíc. Pro důkladné zkoumání místní komunity, kombinovat tyto videa s Welcome Center je osm self-pěší/jízdní cesty—a to zejména v Aténách Hudební Historie Tour, které byly dány k dispozici jako pandemie činnost v athenswelcomecenter.com/tours. Tak daleko, celkem 191 videa a 17 video seznamy mohou být sledovány návštěvou facebook.com/athenswelcomecenter.

VŠICHNI JSME GLADIATORS: Nachází se u hlavního vchodu Clarke Střední Škole, „Všichni Jsme Gladiators“ je nejnovější nástěnné navrhl místní malíř Se Eskridge. Soustředěný kolem maskota školy a pomocí palety barev s důrazem na červené a žluté, nástěnná malba zdůrazňuje volitelných předmětů a mimoškolních aktivit, jako jsou divadlo, vizuální umění a kapely, plus kluby pro černošskou kulturu, ženy v STEM a robotiky. Typicky produkovat portréty zvířat, Eskridge tělo práce empathizes s druhy, které jsou špatně, bál nebo vyvrhel. Prostřednictvím své nástěnné malby připomíná studentům, aby sledovali rytmus svého vlastního bubnu a sledovali své skutečné zájmy. Časosběrné video z tvorby nástěnné malby, představovat píseň, kterou umělec složil sám, si můžete prohlédnout na willeskridge.com/we-are-all-gladiators.