Létající sušenka je otevřena na Prince a další zprávy o jídle


Aténská pobočka Flying Biscuit, která začala jako jedna malá restaurace v atlantském Candler Parku a nyní se rozšiřuje po celém místě jako franšíza, je oficiálně otevřena a celý týden běží různé speciály na Prince Avenue v nové výstavbě Prince Parku naproti nemocnici. Barberitos ve stejné budově je stále ve vývoji.

Creature Comforts pořádá od čtvrtka do soboty výprodej pro farmu Troublesome Creek, většinou jedlé věci jako karolínské černé arašídy, šťovík, luxusní melouny a podobně.

1. dubna, jako kompenzaci za to, že je obecná nepříjemnost, je také Národní den burrita, takže Barberitos nabízí kuřecí burritos za 6 dolarů.

Stravování Butter Bites je otevřeno na Cherokee Road, v budově s Wok Star, kde se k obědu nebo večeři podávají jídla. Nabídky si můžete prosát na Facebooku.

Řemeslná palírna se blíží k Macon Highway, poblíž River Clubu. Jinými slovy: nóbl alkohol.

home.made si bere trochu volna a zavírá na duben, aby se vrátil v květnu. Pokud jste gofundme neviděli pro svého šéfkuchaře Homera Elizaldeho, který měl v poslední době nějaké zdravotní problémy, jděte se na něj podívat.

Expat je také na chvíli zavřený, ale brzy se znovu otevře a Rashe’s je na jarních prázdninách až do 14. dubna.

Kluci, kteří vlastní Buddha Bar a spoustu dalších univerzitních barů (Sandbar, Double Barrel atd.), dělají pokroky v Paloma Parku, v centru bývalého strýčka Ernieho / Maxe, což je skutečná, čestná restaurace zaměřená na malé talíře.