Káva na Lumpkin, Koblihy v Normaltownu a Způsoby, jak být pomocníkem


Luxusní budova pro smíšené použití na South Lumpkin St. z roku 1540 přidává pobočku franšízy Bitty and Beau’s Coffee, která bude příští rok mít premiéru. Franšíza, známá především zaměstnáváním lidí s mentálním a vývojovým postižením, sídlí ve Wilmingtonu ve NC a je pojmenována po dvou nejmladších dětech zakladatelů, které mají Downův syndrom. Další místa jsou v Charlestonu, Savannah a Annapolisu.

Kamenné umístění Rashe’s Cuisine je uzavřeno do 13. ledna a trh mezi farmami a čtvrtěmi je uzavřen až do 14. ledna. Až se první znovu otevře, rozšíří se otevírací doba: středa, čtvrtek a pátek od 11.m do 18 .m.

Heirloom Cafe dělá sváteční cookie boxy na objednávku online. Krabice stojí 35 USD a zahrnují: máslové sušenky s královskou polevou, čokoládové mátové crinkle sušenky, javorové pekanové šťávy, sladké bramborové snickerdoodles, perníkové čokoládové sendvičové sušenky, džemové sušenky, espresso čokoládové sables, ovesné brusinkové krémové koláče a kardamomový těsto. Všechny zisky prospívá kulinářským stipendiím pro ženy na Les Dames d’Escoffier. Vyzvednutí je 18. prosince. Když jste na jejich stránkách, můžete se podívat na vánoční a silvestrovské jídelní soupravy.

Five a Ten také dělají štědrovečerní a novoroční jídelní soupravy pro jídlo s jídlem. První z toho je třeba objednat předem do 21. prosince. Ten druhý nemůže být objednán až do dne.

Athens We Love You je zpět, sbírá jídlo pro nemocniční pracovníky a můžete si objednat přes Pulaski Heights BBQ (sjeď celou cestu dolů), White Tiger Gourmet a De Palma’s. Je to způsob, jak pomoct dva za jednoho!

Potřebuješ koblihu v Normaltownu a cítíš se, jako by tě okrást okna Ike &Jane mučila? Doušky teď nosí koblihy od Nedzy.