Athens Pop-Up Park, Mapy Pokladů, Atomové Melodie & Více


Aténské Kulturní Záležitosti Komise vybrala pět nových inductees pro Athens Music Walk of Fame: turn-of-the-století, skladatel a estrádní umělec Bob Cole; hip-hop duo Lo Dolů A Duddy; Nuçi Prostoru zakladatel Linda Phillips; indie popová skupina z Montrealu; a folk-hudebník, výtvarný umělec, emeritní profesor a dokumentarista Umění Rosenbaum. Zahájila loni v září, Walk of Fame je série chodníku desky instalované do dvou bloků prostor—vázáno Pulaski, East Washington, Severní Lumpkin a East Clayton Ulicích—to si klade za cíl, aby uctili hudebníci a vzdělávat návštěvníky o město je bohaté kulturní dědictví, které sahá až do 19.Století.
Doprovází mobilní aplikace, public art projekt debutoval loni v září s plakety, věnované B-52, Danger Mouse, Drive-By Truckers, Slon 6 Nahrávací Společnosti, Hala Johnson, Neal Pattman, Pylon, R. E. M., Vic Chesnutt a Panika. Nové desky budou instalovány v srpnu a každý rok bude na chodníku slávy přidáno pět nových induktorů. Návštěva athensculturalaffairs.org.

HRDINA JE CESTA: Také financován JAK je nová socha Louisiana-založený umělec Aaron Hussey názvem „Cesta Hrdiny“, který byl v poslední době nainstalován mimo nové Firehall Stanice #2 na Cleveland Road. Navržen jako pocta a památník záchranářů, „Cesta Hrdiny“ se skládá ze čtyř tyčí z nerezové oceli žebřík formy opírající se proti sobě a vyrovnávání světlé žluté litého hliníku hasič kabát a helmu. Na základně sochy je nápis „Modlitba hasiče“, báseň napsaná A. W. Smokey Linnem.
Stuha-řezání věnováním a pamětní služby pro hasiče se bude konat 23. července v 10:30 a. m. Cesta Hrdiny je umístěna v pohledu z „Počátků“, sochařské práce od Davida Halea a Peter James McCarron, který znázorňuje, 20-noha vysoký slepice sedí na vejcích. „Origins“ je v současné době pod pokličkou, ale ACAC bude odhalen koncem tohoto roku.

POP-UP PARKU: nová iniciativa Athens-Clarke County Volný čas, Služby, Oddělení, Atény Pop-Up Parku je mobilní rekreační vozidlo, které bude mít zábavu na silnici o přepravu zdarma činností společenství, akce, festivaly a školní programy. Aktivity zahrnují umění a řemesla, hry, hula obruče a sportovní vybavení. Pestře zabalené v ilustraci Eli Saragoussi, autobus bude těžké přehlédnout s jeho obraz ryby, tenis-hraje želva, taneční žába, kyvné had a jiné antropomorfní zvířátka se těší rekreační aktivity.
Hot out of the gate, Pop-Up Park již vystoupil na blokové párty Stonehenge, oslava Juneteenth a událost SORBA-Athens v Walker parku. Organizátoři veřejné akce mohou předložit formuláře žádosti na adrese accgov.com/popuppark.

POKLAD MAPY: Georgia Vyprávění Roadshow je série pop-up akce s prodejci, aktivity, jídlo nákladní automobily, živá hudba a projekce Mapy Pokladů, sběr krátkých filmů profilování 10 jedinců s mentálním postižením, jak se orientovat v životě. Témata se dotýkají přátelství, podnikání, odcizení a přijetí, školy, fyzických aspektů zdravotního postižení a významu inkluze. Jedním z uváděných vypravěčů je Adnan Curry, místní Elvis tribute umělec, který také vyrábí keramiku s láskou.Craft Athens, nezisková organizace, která umožňuje dospělým s vývojovým postižením prostřednictvím tvorby Umění a hudby.
Turné do šesti různých měst po celém státě, bezplatná roadshow se zastaví u Terrapin Beer Co. 7. července od 6 do 9 hodin, s filmovými projekcemi, které se odehrávají v horní části každé hodiny. Součástí akce je také malý umělecký trh a představení lásky.Craft ‚ s house band v 19 hodin návštěva story-collection.gcdd.org/treasure-maps.

Filmy pohybující se v: B & B divadla oznámila akvizici 1575 Lexington Rd., kino s 12 obrazovkami, které dříve obsadilo AMC Dine-In, které se kvůli pandemii trvale uzavřelo loni v září. B&B plánuje kompletně přestavět nemovitost před otevřením koncem tohoto roku.
Společnost byla založena v roce 1924, filmový řetězec se sídlem v Missouri byl rodinný a provozován rodinami Bills a Bagby po čtyři generace. Dnes je B & B v současné době šestým největším divadelním řetězcem v Severní Americe a provozuje celkem 484 obrazovek na 54 místech rozložených ve 12 státech. Atény mají první podnik do Gruzie. Návštěva bbtheatres.com pro aktualizace.

WILD RUMPUS: The Wild Rumpus Parade & Spectacle v současné době hledá nové členy dobrovolníků, kteří budou sloužit ve své správní radě. Jednotlivci s mechanickými, elektrickými, hudebními a duchovními dovednostmi nebo zázemím v grafickém a webovém designu jsou zvláště povzbuzováni, aby se připojili.
Jako jedna z největších Halloweenských akcí na jihovýchodě, každý Rumpus obvykle trvá 6-8 měsíce plánování a fundraisingu. Po loňském „pandemickém vydání“ decentralizovaných a virtuálních slavností se 13. ročník Wild Rumpus vrátí k naplnění ulic v centru města chaosem a kreativitou. 29–30. Chcete-li požádat o radu, navštivte bit.ly/3vJn6O9.

ATOMOVÉ TUNES: Napsal Tim a Joanna Smolko, Atomové Tunes: Studená Válka v Americké a Britské Populární Hudby je hluboký ponor do toho, jak písně vydané v roce 1940 do počátku 90. let oba odráží a tvarované chápání historické události a geopolitické napětí. Během sedmiletého procesu, Smolkos analyzovali, jak se skladatelé různých žánrů vytvořil niterný pocit, jaké to je žít přes složité době poznamenané hrozba jaderné války, průzkum vesmíru a napětí s komunistickou zemí.
Tim je knihovník UGA s magisterským titulem v muzikologii, zatímco Joanna je muzikolog a pomocný profesor na hudební škole Uga Hugh Hodgson. I když je to jejich první zveřejnění spoluautorem spolu, Tim je autorem Jethro Tull Thick as a Brick a A Passion Play: Uvnitř Dvě Dlouhé Písně a Joanna je přispívající editor pro druhé vydání Grove Dictionary of American Music. Hardback, paperback a e-knihy vydání Atomic Tunes jsou nyní k dispozici prostřednictvím Indiana University Press nebo Amazon, a audiokniha lze nalézt na Audible.